Moravskoslezský krajský šachový svaz

Krajský přebor mládeže v klasickém šachu 2018

4.10.2018 | Aktuality | Petr Záruba

Krajský přebor mládeže v klasickém šachu 2018 uspořádala Beskydská šachová škola v SVČ Klíč Frýdek-Místek v termínu 28. – 30. 9. 2018. Na turnaj zavítalo celkem 62 hráčů.

V kategorii do deseti let byl nejlepším hráčem Tauš Zdeněk z Beskydské šachové školy. Nejlepší dívkou se stala Horková Tereza z Beskydské šachové školy.

V kategorii do dvanácti let byla nejlepší hráčkou vyhlášena Bartečková Denisa z Beskydské šachové školy a nejlepším hráčem Jaššo Matěj z Lokomotivy Krnov.

Zlato v kategorii do čtrnácti let získal Bjolek Jan z Beskydské šachové školy a zlato v kategorii dívek připadlo Pavlíně Dudové z Beskydské šachové školy.

Kategorie do šestnácti let byla spojena s kategorií do dvaceti let. Bohužel došlo k chybě pořadatele a došlo ke špatnému vyhlášení v těchto dvou kategoriích a o konečném pořadí nakonec musel rozhodnout VV po podání námitky. V kategorii chlapců do šestnácti let je tak Kučera Tomáš z ŠK TJ Dolní Benešov a nejlepší dívkou v této kategorii Fizerová Lucie z klubu Interchess. V kategorii do 20 let zvítězil Nytra Ondřej z Beskydské šachové školy a nejlepší dívkou v této kategorii se stala Gemsová Tereza z ŠK TJ Dolní BenešovBeskydská šachová škola se ještě jednou omlouvá dotčeným účastníkům za špatné vyhlášení výsledků v místě konání turnaje.

Konečné výsledky

Fotogalerie